"Top Сігсиѕ Fest Day": 4-річна запоріжанка вразила неймовірним виконанням найнебезпечнішого трюку, і потрапила до Книги рекордів України

Фото: 4-річна гімнастка потрапила до Книги рекордів України (скріншот Youtube.com)

4-річна гімнастка із Запоріжжя Анастасія Горбацевич вразила своєю пластикою і вмінням представників Книг рекордів України. Дівчинка виконала найнебезпечніший цирковий трюк, а її майстерність була винагороджена. Маленька гімнастка може похвалитися першим значущим досягненням - вона потрапила до Книги рекордів України.

Рекорд вдалося встановити під час фестивалю "Top Сігсиѕ Fest Day", який відбувся 4 лютого в Запорізькому державному цирку, повідомляють Патріоти України з посиланням на "061".

Національний рекорд України був зафіксований в номінації "Наймолодша повітряна гімнастка, яка виконує вис на шиї". Небезпечний трюк дівчинка робила без страховки.

До слова, мама Насті та за сумісництвом її тренер, також в минулому повітряна гімнастка і дуже пишається досягненнями дочки.

Очільниця Національного Реєстру України Лана Вєтрова зізналася, що під час виконання дівчинкою небезпечного трюку у неї перехопило подих. За словами представника організації, цей цирковий етюд вимагає великої концентрації уваги та бездоганного володіння тілом.

Крім того, Вєтрова має намір ініціювати рекорд Насті до надання в Книгу рекордів Гіннеса, адже такі маленькі діти ніколи раніше не виконували подібні трюки та не ставили рекорди в цій категорії.

За її словами, аналогічні рекорди встановлювали більш дорослі спортсменки, але серед таких малюків це вперше.

Примітно, що і сама цілеспрямована дівчинка на досягнутому зупинятися не збирається. В її планах - навчитися висіти на п'ятах, правда мама-тренер втілити в життя мрію дівчинки поки не дозволяє.

І зараз можно побачити по Україні: Чому за часів СРСР в багатоповерхівках фарбували сходинки по краях і стіни наполовину

четвер, 28 вересень 2023, 4:23

У радянські часи було багато чого такого, що важко зрозуміти сучасній людині. Наприклад, дивовижне "дизайнерське рішення", фарбувати сходи по краях. За радянських часів загадок в утриманні житлофонду було багато. Ось і на питання, чому в СРСР фарбували...

Корейці відкликають 3,4 млн автівок з США через виявлену небезпеку

четвер, 28 вересень 2023, 3:25

Американські підрозділи південнокорейських компаній Hyundai Motor та Kia відкликають майже 3,4 млн автомобілів у зв'язку з ризиком займання у відсіку двигуна. Про це повідомляє Національного управління безпеки дорожнього руху США (NHTSA). . Йдеться п...