Топлять сніг, бо немає води: Росіяни показали суворі методи виживання без води - і це "вєлікая дєржава" (відео)

В Росії жителі міста Копейськ вже дві доби страждають через відсутність водопостачання. Людям доводиться шукати альтернативні джерела води, для цього вони навіть топлять сніг, зазначають Патріоти України.

Відео з суворими методами виживання без води опублікували в Telegram-каналі Ural Mash. В одному з районів російського містечка люди залишилися без води й змушені йти на крайні заходи. На відео жінки "варять" сніг і навіть в такій ситуації знаходять сили для гумору. Вони жартували, що готують "святковий замет", бо залишилися без води в День народження.

Повідомляється, що місцевий водоканал обіцяв полагодити порив, через який у людей пропала вода, ще вчора, 5 січня. Однак виникли нові пориви. Тепер воду включать тільки вночі, але навіть тоді вона йде тоненькою цівкою.

src="/images/2022/01/06173321_220_140_16413069705180.jpg" alt="">"Їсть сніг, не дають воду": у РФ кульгавого оленя змушують катати санчата з дітьми (відео)Така проблема з водою для міста не рідкість. Щороку в Копейську прориває труби, тому жителі вже звикли топити сніг, щоб хоч якось вижити без води.

В Україні змінять частину податків: Скільки і кому доведеться платити та які штрафи повернуть

вівторок, 28 березень 2023, 9:04

В Україні до 1 липня змінять оподаткування для фізосіб-підприємців. Для них скасують пільгову податкову ставку у 2%, крім того, повернуть документальні перевірки та штрафи, передають Патріоти України. У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної ...

"Соромно, що там народилася. Не вкладається у голові": Уроженка Бурятії шиє речі для ЗСУ і українські мотанки (відео)

вівторок, 28 березень 2023, 8:56

Мешканка Чернігова Олена Бабенко, яка народилася в Бурятії (РФ), але вже понад тридцять років живе в Україні, розповіла, що була шокована нападом Росії. Жінка розповідає, що їй соромно показувати свій паспорт, де у графі місце народження вказано місто ...