Топлять сніг, бо немає води: Росіяни показали суворі методи виживання без води - і це "вєлікая дєржава" (відео)

В Росії жителі міста Копейськ вже дві доби страждають через відсутність водопостачання. Людям доводиться шукати альтернативні джерела води, для цього вони навіть топлять сніг, зазначають Патріоти України.

Відео з суворими методами виживання без води опублікували в Telegram-каналі Ural Mash. В одному з районів російського містечка люди залишилися без води й змушені йти на крайні заходи. На відео жінки "варять" сніг і навіть в такій ситуації знаходять сили для гумору. Вони жартували, що готують "святковий замет", бо залишилися без води в День народження.

Повідомляється, що місцевий водоканал обіцяв полагодити порив, через який у людей пропала вода, ще вчора, 5 січня. Однак виникли нові пориви. Тепер воду включать тільки вночі, але навіть тоді вона йде тоненькою цівкою.

src="/images/2022/01/06173321_220_140_16413069705180.jpg" alt="">"Їсть сніг, не дають воду": у РФ кульгавого оленя змушують катати санчата з дітьми (відео)Така проблема з водою для міста не рідкість. Щороку в Копейську прориває труби, тому жителі вже звикли топити сніг, щоб хоч якось вижити без води.

Коли Україна зможе повернутися до планових графіків відключення електрики. Експерти дали оцінки

субота, 3 грудень 2022, 1:56

Експерти вважають, що підстави очікувати на поліпшення ситуації в енергетичній системі України існують. Проте вразливим фактором є подальші дії російських агресорів. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Повернутись у графік. Коли в Україні припинять...

В Одесі від вибуху гранати постраждали 7 людей, з котрих 5 поліцейських (відео)

субота, 3 грудень 2022, 1:00

Внаслідок вибуху в Одесі на парковці адмінбудівлі обласного управління ДСНС постраждали сім осіб, зокрема п’ять правоохоронців. За даними Думської, вибух гранати прогримів у другій половині дня на парковці адмінбудівлі Головного управління ДСНС України...