
В Україні будуть по-новому працювати супермаркети і магазини. Повідомляється, що тепер власників бізнесу можуть оштрафувати за відмову прийняти оплату карткою, а всі магазини, торгові точки і пункти надання послуг України протягом трьох років повинні забезпечити можливість безготівкового розрахунку для клієнтів, передають Патріоти України.
Таке рішення прийняв Кабмін, обов'язкове оснащення терміналами буде поетапним. В Держпродспоживслужбі зазначають, що згідно з постановою Уряду, термінали мають встановити:
Постанова містить норму, згідно з якою, бізнес, що працює в районі проведення бойових дій, або знаходиться в тимчасовій окупації або оточенні, протягом трьох місяців після нормалізації ситуації на таких територіях та/або деокупації можуть не здійснювати безготівкові розрахунки.
Важливо! Відмова в безготівковому розрахунку за придбані товари і послуги є обмеженням прав споживача і порушенням вимог законодавства, за що передбачена відповідальність.
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...
В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...