Тортурами та погрозами змушували переписати житло: У Бердянську знешкодили банду "чорних ріелторів" (фото)

У спецслужбі задокументували дев'ять фактів незаконного заволодіння майном громадян на загальну суму 150 тисяч доларів США.

У Бердянську Запорізької області викрили злочинну групу, яка погрозами і насильством відбирала житло у людей, передають Патріоти України.

Як повідомили в СБУ, організаторами групи були двоє жителів Бердянська. Вони під виглядом ріелторів підшукували серед місцевих жителів одиноких пенсіонерів та інвалідів, від яких вимагали згоди на переоформлення їхніх будинків на підставних осіб.

У разі відмови законних власників переписати своє майно, учасники угруповання застосовували до них фізичний та психологічний тиск. Так, зловмисники викрали місцевого пенсіонера, якого вивезли за 50 кілометрів від Бердянська в орендований будинок, де насильно його утримували. Іншого потерпілого фігуранти оформили на примусове лікування в міський протитуберкульозний диспансер.

У спецслужбі задокументували дев'ять фактів незаконного заволодіння майном громадян на загальну суму 150 тисяч доларів США. Під час спецоперації співробітники СБУ звільнили викрадених людей і затримали організаторів групи.

За місцем проживання шахраїв силовики вилучили незареєстровану вогнепальну та травматичну зброю, велику кількість паспортів, договорів та інших документів, що підтверджують їх злочинну діяльність. Затриманим оголошено про підозру у вчиненні злочину. Крім того, проводяться дії по поверненню відібраного майна законним власникам.

"Вимагаємо однакових правил для всіх...": Поляки оголосили акцію протесту проти таксистів-іноземців

четвер, 9 жовтень 2025, 13:59

Польські водії таксі 16 жовтня проведуть загальнонаціональний протест. Мета акції - привернути увагу до проблеми нелегальних таксистів і нечесної конкуренції. Про це повідомила профспілка таксистів NSZZ Solidarność Taksówkarzy Zawodowych, передають Пат...

Спадок перлини Русі невиправно пошкоджено: У Переяславі зруйнували культурний шар ґрунту, археологи виловлюють хаотично перемішані поховання, князівські печатки, давньоруську кладку і пізніші артефакти

четвер, 9 жовтень 2025, 12:36

Керівництво заповідника допустило грубе порушення норм земельних робіт в історично значимих місцях, навіть без високого статусу охоронних зон. Адже перед земельними роботами в історично значимих локаціях згідно законодавству першими мають бути археологи