"Тот неловкий момент": Російські пропагандисти зганьбилися "перлом" в ефірі (фото)

У Росії на одному з популярних інформаційних ресурсів пояснили "допіздержкамі" нерентабельність виробництва цукру. Відповідний перл пропагандистів висміяли користувачі Twitter, побачивши в цьому слові ненормативну лексику, передають Патріоти України.

"Слово дня – "допіздержкі". Той незручний момент, коли проговорилися", – пише блогер Радикальний евфемізм. "Взагалі все, що зараз відбувається в країні – це ДОПІЗДЕРЖКІ", – зазначив користувач з ніком Деградація і маразм.

"Здалося? Ідеальне слово для опису ж. "У цьому році дефіцит бюджету склав півтора трильйона рублів. Допіздержкі", – іронізує Захист Чубакки.

Хіти тижня. У Москві коронавірусні медсестри обікрали знамениту актрису

четвер, 28 травень 2020, 0:10

Васильєва отримала позитивний тест, який показав, що у неї коронавірус. Але, пробувши в лікарні всього ніч, вона втекла звідти додому. За словами невістки артистки Марії Болонкіної, медпрацівниці спочатку вели себе дивно. Дівчата зайшли в квартиру в уж...

З архіву ПУ. "Бризни собі в ср*ку": Нахабний водій, який гасав по тротуару в Києві, виявився священиком Московського патріархату (фото, відео)

середа, 27 травень 2020, 23:30

Священнослужитель мало не збив одного з активістів, які займалися відловлюванням правопорушників. Священик Української православної церкви Московського патріархату і настоятель храму Святої Рівноапостольної Ніни в селі Велика Олександрівка Богдан Кун...