Трагедія сталася у житті української співачки Джамали - на війні загинув її близький друг, повідомляють Патріоти України.
Виконавиця та Сейран Кадиров товаришували ще з дитинства, адже виросли в одному селі. Хлопець завжди підтримував майбутню співачку та був для неї, як брат. "Сьогодні під Бахмутом загинув мій близкий друг. З мого села Кучук-Озень в Криму. Друг дитинства, друг нашої родини. Сейран Кадиров. Спецпідрозділ "Крим" ГУР МО. Пам’ятаю що в дитинстві Сейран з його молодшим братом завжди були нашою охороною, куди б ми не пішли з дівчатами. Брата в мене не було, але був Сейран. Всі знали, що з нами жарти погані. Ніхто не ображав мене. Завдяки його захопленням спортом, фізичній формі, темпераменту та сміливості ніхто і не насмілювався сказати щось не те", - пригадала в Instagram Джамала.
Артистка поділилася світлинами друга, а також пригадала, як у дитинстві його батько повірив у її співочий талант та допомагав навчатися музики. "Його батько, Алі Кадиров, був першим, хто повірив в мене, займався зі мною, відкрив світ музики та писав дитячі пісні. Тоді наші родини здружилися. На третьому фото ви можете побачити, як ми проводили його в армію. Сейран також дуже любив музику та мав гарний смак", - поділилася артистка.
Для перегляду фото гортайте праворуч
У друга Джамали залишилися доньки та дружина. Співачка зізналася, що дуже болісно переживає втрату близької людини, а також попросила усіх небайдужих допомогти родині загиблого.
"Сейран також дуже любив музику та мав гарний смак. Він виховував трьох донечок. Найменшій два роки. Неймовірна людина! Був та залишиться таким в моїй пам‘яті назавжди. Немає слів, щоб передати всю мою лють. Я в розпачі. Співчуваю всій родині. Чарівним донечкам та дружині Олені", - написала Джамала.
У перші дні травня переважно не буде опадів, проте потім кілька днів будуть дощі з грозами. Про це розповіла синоптикиня Укргідрометцентру Наталія Птуха, передають Патріоти України. Вона зазначила, що 1-2 травня в Україні переважно буде без опадів, 3-5...
Не тільки посполиті, козацтво але і шляхта у XVII столітті з задоволенням вживала сало особливо у походах, коли класичних консервів ще не було, а на самій каші ні вояк, ні гречкосій довго не протягнув з огляду на великі фізичні навантаження. І тут сало...