Переймають традиції скреп? Голова СБУ Баканов заборонив своїм співробітникам святкувати Новий рік, - Бутусов

Глава СБУ Іван Баканов заборонив співробітникам відомства проводити колективні святкування Нового року в період з грудня до 14 січня 2020 року. Відповідне розпорядження оприлюднив у себе в Facebook журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

Згідно з документом, керівникам підрозділів забороняється проведення святкових заходів поза зоною постійної дислокації з метою недопущення дискредитації і заради особистої безпеки. Управлінню внутрішньої безпеки доручено простежити за виконанням цієї вимоги.

За інформацією Бутусова, з цим документом вже ознайомлені всі працівники структурних підрозділів СБУ по всій Україні. “Всі, хто готував на підпис цей документ – мають пройти перевірку на поліграфі, чи не є вони ворожими агентами, націленими на деморалізацію СБУ, і якщо вони не агенти, то треба направити їх на перевірку у психіатра на предмет адекватності. Це не може не викликати самого серйозного занепокоєння. Якщо такий маразм в адміністративній діяльності, то на якому рівні планується боротьба зі шпигунами?”, – написав журналіст, здивувавшись тому, що головна інспекція СБУ вкрай стурбована новорічними гуляннями своїх співробітників.

Бутусов також висловив надію на те, що дане рішення буде скасовано, а його ініціатори будуть звільнені. В іншому випадку, вважає журналіст, наказ стане відмінним приводом для нового естрадного номеру “Кварталу – 95”.

Хіти тижня. Він, вона і... штанга: Ківу спіймали на перегляді пікантного відео в Раді

п’ятниця, 13 грудень 2019, 4:00

На ролику, який переглядає народний депутат, чоловік займається жимом штанги, коли дівчина сідає йому на обличчя. Народного депутата від Опозиційною платформи "За життя" Іллю Ківу застали за переглядом пікантного ролика в сесійній залі парламенту в сам...

Хіти тижня. "Премія Дарвіна": Українці обговорюють поїздку кримського "єдинороса" за українським паспортом

п’ятниця, 13 грудень 2019, 2:00

Кучерявий їхав в Херсонську область отримувати український закордонний паспорт.