Переймають традиції скреп? Голова СБУ Баканов заборонив своїм співробітникам святкувати Новий рік, - Бутусов

Глава СБУ Іван Баканов заборонив співробітникам відомства проводити колективні святкування Нового року в період з грудня до 14 січня 2020 року. Відповідне розпорядження оприлюднив у себе в Facebook журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

Згідно з документом, керівникам підрозділів забороняється проведення святкових заходів поза зоною постійної дислокації з метою недопущення дискредитації і заради особистої безпеки. Управлінню внутрішньої безпеки доручено простежити за виконанням цієї вимоги.

За інформацією Бутусова, з цим документом вже ознайомлені всі працівники структурних підрозділів СБУ по всій Україні. “Всі, хто готував на підпис цей документ – мають пройти перевірку на поліграфі, чи не є вони ворожими агентами, націленими на деморалізацію СБУ, і якщо вони не агенти, то треба направити їх на перевірку у психіатра на предмет адекватності. Це не може не викликати самого серйозного занепокоєння. Якщо такий маразм в адміністративній діяльності, то на якому рівні планується боротьба зі шпигунами?”, – написав журналіст, здивувавшись тому, що головна інспекція СБУ вкрай стурбована новорічними гуляннями своїх співробітників.

Бутусов також висловив надію на те, що дане рішення буде скасовано, а його ініціатори будуть звільнені. В іншому випадку, вважає журналіст, наказ стане відмінним приводом для нового естрадного номеру “Кварталу – 95”.

"Любов і молитва їх захистять": У Дніпрі влаштували "шабаш" проти щеплень від COVID-19 і карантину (відео)

неділя, 16 травень 2021, 9:18

У суботу, 15 травня, в Дніпрі пройшла акція проти вакцинації від коронавірусу "Стоп фейк-пандемія". Сотні людей без масок, але з прапорами, колонками і вигуками "Стоп геноцид" також виступали проти карантину, передають Патріоти України. Спершу вони про...

"Як після бомбардування": На окупованому Донбасі бойовики на військовій техніці проїхали прямо по могилах (фото)

неділя, 16 травень 2021, 8:44

На території кладовища в тимчасово окупованому місті Перевальську бойовики ЛНР на військовій техніці проїхали прямо по могилах. Фото руйнувань після проїзду техніки опублікував у своєму Twitter користувач під ніком Necro Mancer, передають Патріоти Укра...