
У Бурятії через спалах бубонної чуми в Монголії, яка межує з республікою, рекомендують відмовитися від уживання бабаків. Про це 10 жовтня повідомило The Moscow Times, передають Патріоти України.
Природними носіями збудників чуми є тарбагани – місцеві часто їдять м'ясо цих бабаків через традиції й обряди. У Монголії полювання на них заборонене із 2005 року, ідеться в матеріалі.
Регіональна служба з охорони, контролю й регулювання використання об'єктів тваринного світу (Бурприроднагляд) заявила, що у зв'язку з великим ареалом проживання тарбаганів у прикордонних районах Монголії та країни-агресора РФ є висока ймовірність занесення захворювання через природну міграцію цих тварин.
Регулятор також порадив відмовитися не тільки від уживання м'яса й нутрощів бабаків, але й не торкатися хворих або мертвих звірят, не розбивати табору поблизу нір і колоній гризунів, а також не ходити відкритою місцевістю в легкому відкритому взутті. Там додали, що у вересні в Монголії зафіксували 13 випадків зараження бубонною чумою, зокрема одну смерть.
Столиця України частково знеструмлена. Діють аварійні відключення, повідомив місцевий оператор електромереж ДТЕК вранці в четвер, 25 червня, передають Патріоти України. "Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо...
У Міністерстві юстиції росії заявили, що співжиття громадян без офіційної реєстрації шлюбу нібито може становити «загрозу національній безпеці», передають Патріоти України. Про це заявив заступник міністра юстиції Вадим Баланін під час виступу на Петер...