Віце-президент компанії Microsoft Джулія Ванг виступила з офіційною заявою про припинення підтримки комп'ютерного маніпулятора типу «миша» у всіх версіях операційної системи Windows з 1 січня 2020 року. Драйвера цих пристроїв будуть видалені з комп'ютерів користувачів разом з черговим автоматичним оновленням операційної системи, зазначають Патріоти України.
За даними Microsoft, близько 92% користувачів в США і 85% користувачів в Європі використовують замість миші сенсорні екрани. На даний момент утримувати команду з підтримки застарілих мишей економічно невигідно. За словами Ванг, користувачі, що бажають продовжити використовувати мишу, повинні будуть самостійно перейти на Windows XP або більш ранню версію операційної системи, термін підтримки якої також закінчився, і користуватися нею без будь-яких гарантій з боку компанії.
«Це нелегко для деяких користувачів, але розвиток технологій має йти вперед. Зараз вже ніхто не згадує, що раніше була припинена підтримка дискет, перфострічок і ЕПТ-моніторів. Миша, створена в кінці 80-х - це атавізм в сучасному світі смартфонів і 5G. Microsoft постарається зробити все, щоб перехід на тачскрін пройшов безболісно для більшості наших користувачів », - сказано в повідомленні Ванг.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...