
У понеділок 7 серпня у селі Павлівка у Краснокутській громаді загинула 11-річна дівчина. До поліції надійшло повідомлення про загибель дитини близько 13:05, інформують Патріоти України.
За даними слідства, дівчинка грала удома на планшеті, який заряджався. Він вибухнув у руках дитини, вона загинула. "За адресою виїжджала слідчо-оперативна група Богодухівського районного відділу поліції. Попередньо встановлено, що дівчина під час перегляду планшета, який перебував на зарядці, отримала смертельну травму від ураження струмом. Всі обставини події встановлюються", — розповіли у Головному управлінні Нацполіції у Харківській області.
Поліція направила тіло дівчинки у морг, де встановлять точну причину її смерті. Із домівки вилучили речові докази. Поліцейські закликають громадян не користуватися телефоном або іншими гаджетами на зарядці.
"Під час заряджання телефон нагрівається. Від перегрівання він може загорітися, а користувача вдарити струмом. Якщо вам потрібно здійснити певні маніпуляції з приладом, то краще від’єднати його від мережі, а потім знову поставити на зарядку", — повідомили в ГУ Нацполіції.

Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...