Трагедія на полі: В Індонезії блискавка вразила футболіста під час матчу (відео)

В Індонезії блискавка вдарила футболіста під час матчу

В Індонезії під час футбольного матчу блискавка вдарила в одного з футболістів, він помер. Як повідомляє TV Azteca, трагедія сталася на стадіоні Siliwangi 10 лютого.

Команда футболіста-аматора Септіана Рахараджа прибула туди, щоб зіграти з місцевим клубом. Відзначається, що в той день небо було похмурим, проте дощу не було.

У мережі опублікували відео, на яке потрапив момент удару блискавки - це сталося в другому таймі гри. Рахараджа впав відразу після удару, до нього кинулися інші футболісти. Чоловіка доставили в лікарню, проте він не вижив.

Мобілізований до армії актор Гарік Бірча, який зіграв "Вітальку", одружився і став батьком

понеділок, 4 березень 2024, 2:35

Український актор і військовий Гарік Бірча приголомшив прихильників новиною - він одружився і став батьком. Знаменитість не любить розповідати про своє особисте життя, проте зараз зробив виняток. . За лаштунками шоу "Ліга сміху. Волонтерський десант 3...

"Таких посад не дуже багато": У ТЦ дали пояснення щодо мобілізації обмежено придатних в Україні

понеділок, 4 березень 2024, 1:45

В Україні військовозобов'язані, яких військово-лікарська комісія визнала "обмежено придатними" до служби у воєнний стан, можуть бути мобілізовані. Однак служити вони можуть не скрізь, передають Патріоти України. Начальник Кременчуцького районного Терит...