Трагедія під Чугуєвом: Знайдено "чорні скриньки" Ан-26 Міноборони. У Харківській області оголошено траур

Урядова комісія має з'ясувати причину загибелі 25 військових

На місці авіакатастрофи військового літака АН-26 біля Чугуєва знайдено бортові самописці. За інформацією командуванні повітряних сил ЗСУ "чорні скриньки" вціліли, але ще не вилучені з літака, зазначають Патріоти України.

"Попередню причину катастрофи літака АН-26 можна буде назвати лише після розшифровки бортових самописців", - каже міністр оборони Андрій Таран.

На місці аварії ще тривають пошукові роботи, ведуться слідчі дії. Також працює спеціальна комісія військових інженерів, яка вилучатиме чорні скриньки та встановлюватиме причини катастрофи. Район очеплено правоохоронцями, на місці створений оперативний штаб.

Глава Харківської ОДА Олексій Кучер оголосив 26 вересня Днем жалоби за загиблими під час падіння військового літака АН-26 поблизу міста Чугуїв. Відповідне розпорядження було опубліковано на сайті держадміністрації в ніч із п'ятниці на суботу, 26 вересня.

"У День жалоби на всій території області приспустити Державний Прапор України на всіх будівлях органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій та розмістити на ньому траурну стрічку. Рекомендувати органам місцевого самоврядування здійснити аналогічні заходи", - йдеться в розпорядженні.

Також влада рекомендувала організаціям скасувати розважальні заходи і спортивні змагання, а керівництву телеканалів і радіостанцій - внести відповідні зміни до програм передач.

Знахідки вражають! Археологи виявили в Чорнобилі унікальні артефакти віком 8 тисяч років (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 10:08

У Чорнобильській зоні відчуження археологи виявили унікальні артефакти часів Київської Русі-України, а також набагато більш давні матеріали, які відносяться до епохи неоліту і датуються 5-6 тисячоліттям до нашої ери, передають Патріоти України. Вчені в...

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець".

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.