
На Буковині зранку в неділю, 18 квітня, під час несення служби наклав на себе руки 24-річний співробітник прикордонного загону. Його знайшли вранці того ж дня без ознак життя. Про це повідомив прессекретар Чернівецького прикордонного загону Сергій Бровко в коментарі місцевому виданню "Чернівецький промінь", передають Патріоти України.
"Попередньо, він застосував щодо себе вогнепальну зброю", – заявив він. За його словами, нічого незвичного в поведінці хлопця не помічали. Про передсмертну записку спікер не згадав, можливо, загиблий її не залишив.
"Військовослужбовець поводився нормально, особливою поведінкою не визначався. Чому має місце цей випадок, визначатимуть відповідні служби", – повідомив Бровко. Заявляється, що самогубство прикордонник нібито міг здійснити через нерозділене кохання, а його смерть не пов'язана з проходженням військової служби.
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...