Трагедія в Одесі: У коледжі не було протипожежної сигналізації

Нещасні жертви дізналися про загоряння занадто пізно.

Глава Державної служби з надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін заявив, що в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу була відсутня протипожежна сигналізація. Про це Чечоткін заявив під час брифінгу в Одесі, повідомляють Патріоти України.

За його словами, в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, в якому сталася пожежа 4 грудня, взагалі не було пожежної сигналізації. "Після сьогоднішньої наради з'ясувалося, що там взагалі пожежної сигналізації не було", - сказав Чечоткін, відповідаючи на питання, чи спрацювала в коледжі пожежна сигналізація.

Джерело: РБК-Україна

З архіву ПУ. 77-річна буковинка після повернення з заробітків вже чотири роки страждає від знущань дочки

середа, 23 вересень 2020, 10:00

Жінка працювала в Італії з лютого 1999 року по січень 2016 року, доглядаючи недієздатних італійців... У Керстенцях, що на Хотинщині, далеко від центру села, в старенькій хатині мешкає 77-річна Ганна Грищук. Поруч стоїть новий двоповерховий будинок, яки...

Виглядає, як справжній монстр: Чоловік зробив безліч операцій і відрізав носа, щоб перетворитися на "інопланетянина" (фото)

середа, 23 вересень 2020, 9:26

32-річний Ентоні Лоффредо з Франції зробив безліч операцій, тату і пірсинг, щоб виглядати як "реальний інопланетянин". Про це пише The Sun. Останньою операцією стало видалення носа, для цього француз звернувся за допомогою до барселонського модифікатор...