
У Києві на Північному мосту у маршрутки зламалася задня вісь і вилетіла разом з двома задніми колесами з лівого боку. Після того, як колеса маршрутки відвалилися, вони відлетіли в сторону і пошкодили автомобіль Renault. На щастя, в цій дорожньої аварії ніхто не постраждав. Автомобілі отримали механічні пошкодження. Про це повідомляє патрульна поліція Києва на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
На водія маршрутного транспортного засобу було складено матеріали за ст.124 (вчинення ДТП). Користувачі мережі нарікають, що транспорт знаходиться в жалюгідному стані, і законодавчо відсутній техогляд для транспортних засобів.
Китайські автовиробники продовжують активно зміцнювати свої позиції на європейському ринку. За даними Bloomberg, їхня частка серед продажів нових автомобілів у Європі вперше перевищила 10%, що стало історичним досягненням для брендів із Китаю, передают...
Вік в сучасній війні давно перестав бути перепоною для виконання задач і побудови кар'єри в армії. Досвід, вміння керувати процесами та технічна грамотність цінуються не менше за високу фізичну витривалість, передають Патріоти України. Про те, які вака...