
У Києві на Північному мосту у маршрутки зламалася задня вісь і вилетіла разом з двома задніми колесами з лівого боку. Після того, як колеса маршрутки відвалилися, вони відлетіли в сторону і пошкодили автомобіль Renault. На щастя, в цій дорожньої аварії ніхто не постраждав. Автомобілі отримали механічні пошкодження. Про це повідомляє патрульна поліція Києва на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
На водія маршрутного транспортного засобу було складено матеріали за ст.124 (вчинення ДТП). Користувачі мережі нарікають, що транспорт знаходиться в жалюгідному стані, і законодавчо відсутній техогляд для транспортних засобів.
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...
Міністри урядів країн ЄС, які в четвер зібралися на тривале обговорення політики щодо зміни клімату, були здивовані появою за столом переговорів тримісячного немовляти, передають Патріоти України з посиланням на повідомляє Reuters. . Шведська міністер...