Не дожила до фіналу: Мельник розповів про сімейну трагедію під час "Танців з зірками" (відео)

Футболіст Сергій Мельник, який дійшов вже до 11-го ефіру популярного шоу "Танці з зірками", розповів про трагедію у своїй родині. У нього зовсім недавно померла бабуся, яка активно вболівала за нього і підтримувала під час усіх ефірів, передають Патріоти України.

Як розповів Мельник, його рідні не змогли приїхати та підтримати його на шоу, яке було присвячено сім'ї. У його родині зовсім недавно сталася трагедія і рідні не відразу повідомили про це Сергію, щоб він не зірвався в Одесу.

"Мені дуже важливо бути в фіналі. Я, як справжній спортсмен, йду до кінця заради моєї родини... Під час проєкту не стало моєї бабусі. Мені батьки не дзвонили, не попереджали, щоб я не розгубився, не кинув усе і не поїхав в Одесу... Моя бабуся починала дивитися проєкт, але до фіналу не дожила. Розумію, що вона все одно за мною спостерігає. Хотілося б присвятити цей кубок їй", - розповів Сергій Мельник і повідомив, що запальну самбу з Аделіною Делі він присвячує саме своєї бабусі.

Варто відзначити, що виступ пари був не дуже високо оцінений суддями, і вони отримали всього 33 бали.

"Были холопами, стали рабами": Пугачова залишила "послання" у мережі після від'їзду з РФ

вівторок, 4 жовтень 2022, 12:42

Співачка Алла Пугачова після від'їзду з Росії звернулася до своїх хейтерів і назвала їх "рабами". Відповідне "послання" Примадонна російської естради залишила на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України. "Боже мій, яке щастя, що мене нена...

Бабине літо в Україні триватиме тиждень: Синоптик Діденко назвала точні дати

вівторок, 4 жовтень 2022, 10:30

Найближчим часом в Україну завітає бабине літо, яке триватиме тиждень. Про це розказала відомий синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "З середи, 5 жовтня, до середи, 12 жовтня, нарешті прийде до нас у гості бабине літо!" - спрогнозувала...