"Травмуюсь і помру від втрати крові": Ведучий "Битви екстрасенсів" опинився на межі життя і смерті - без містики не обійшлося

Відомий український актор і режисер, ведучий реаліті-шоу "Битва екстрасенсів" Павло Костіцин ледь не загинув під час відпочинку на Балі. Про це він сам відверто розповів у відвертій розмові з ведучою програми "Відверто.LIVE" Тетяною Гончаровою, передають Патріоти України.

За словами телезірки, у його житті неодноразово відбувалися дивні, неоднозначні події. Він кілька разів був на межі життя та смерті, а одного разу Павло навіть ледь не втонув під час відпочинку закордоном.

"Була величезна кількість ситуацій, коли я був на межі життя і смерті. Ось, приміром, остання - два роки тому або трохи менше. На Балі, коли зворотнім тяжінням, хвилею у море мене потягнуло. Враховуючи навіть те, що я чудово плаваю, можу затримувати дихання", - згадав Костіцин.

У той момент він зрозумів, що починає панікувати. "І ось у найвідповідальніший момент, коли я починаю думати про те, що я не вилізу на ці скелі або травмуюсь і помру від втрати крові... Як на килимі-літаку, як у казці, хвиля бере мене і на плаский камінь ніжками ставить. І навіть жодної подряпинки, нічого", - додав ведучий.

Вивчаємо звички господаря нового року: Як амурський тигр грає в снігу, кумедне відео із найбільшою кішкою світу

середа, 8 грудень 2021, 8:10

Сімейний парк дикої природи Paradise Wildlife Park, що у Великій Британії, опублікував відео з амурським тигром. Тварина влаштувала зимові розваги. Тигр катав кулі, мов для сніговичка, а також їздив по снігу мов на лижах. Вважається одним з найрідкісні...

"Найкращий іноземний фільм": Де зараз дивитися український художній кінофільм "Погані дороги", який претендує на "Оскар"

середа, 8 грудень 2021, 7:50

Фільм "Погані дороги" режисерки Наталки Ворожбит увійшов увійшли до лонг-листа "Оскара" в категорії "Найкращий іноземний фільм". Наразі в лонг-листі 93 картин в цій категорії, а 21 грудня буде оголошено шорт-лист, куди потраплять лише 15 кінокартин, за...