
Сьогодні, 13 січня, у Києві на Дарниці місцеві жителі помітили російських солдатів. Кадри з російськими військовими публікують місцеві Telegram-канали, передають Патріоти України.
Як виявилося, зараз у Києві проходять зйомки військового фільму. «Проте попередити народ не завадило б», – йдеться у підписі до відео.
На відео можна побачити вантажівку та двох чоловіків, перевдягнених у російських окупантів, з білими пов'язками на одязі. Поруч встановлено російський прапор. «Може, зробимо про всяк випадок коктейлі?», «Так, варто було б попередити. Бо хтось купу накладе, а хтось закидає коктейлями Молотова, не розбираючись», «Хай попереджають, бо може якась бабця кинути банку з огірками в голову», – пишуть в мережі, натякаючи на «коктейлі Молотова», якими зустрічали російських окупантів в українських містах та селах на початку повномасштабного вторгнення РФ.




З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...