
Ведучий програм Світ навиворіт та Мандруй Україною Дмитро Комаров відвідав деокуповані міста Харківської області і показав, що після себе залишили російські загарбники. Фото він розмістив на своїй сторінці в Instagram.
Зокрема, окупанти планували встановити "русскій мір", тим самим почали зафарбовувати синьо-жовті кольори в триколор і завозити свої продукти.
"Росіяни запускали окупаційну владу у всіх сферах життя, перефарбували багато чого в триколор, розвісили борди "росія назавжди", завозили до магазинів "сосиски ЛНР", "московський майонез", російські напої. Йти не збиралися. А звичайні українці були змушені жити, приймати нав'язані правила. На тих, хто був не згоден, чекали тортури", - розповів український ведучий.
Втім, з початком контрнаступу ЗСУ росіяни кинулися тікати.
"Вони роздягалися до трусів, кидали форму і ховалися у підвалі. Але так у трусах їх у полон і брали", - розповіли мешканці деокупованих територій Харківської області про втечу росіян.
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...