Треба діяти негайно: Гороскоп Таро для всіх знаків Зодіаку на кінець жовтня

Гороскоп Таро для всіх знаків Зодіаку розповість, до яких важливих життєвих змін і труднощів варто готуватися в кінці жовтня. Український таролог поділилася з нами своїми знаннями, назвавши карту тижня для кожного з представників зодіакального кола. Прогноз по картах Таро на тиждень з 26 жовтня по 1 листопада 2020 склала Вікторія Павлюченко (Море Тетіс), передають Патріоти України.

Овен - 8 Кубків - прийшов час розлучитися зі звичним способом життя, виринути з трясовини звичок, шаблонів і штампів. Пора починати писати нову захоплюючу главу своєї історії!

Телець - Лицар Жезлів - девіз: "Ніколи роздумувати! Просто бери і роби!" Тільки постарайтеся на хвилі ажитації не переборщити з реформами і не шокувати своєю імпульсивною зухвалістю оточуючих.

Близнюки - 7 Жезлів - всупереч чисельній перевазі недоброзичливців, успіх на вашому боці! Голіаф дав слабину - залишилося іронічно підштовхнути падаючого і вчасно заткнути вуха, щоб не піддатися на солодкоголосі речі, що зриваються зі злих язиків.

Рак - Колесо Фортуни - не дозволяйте гарячими пропозиціями охолонути: час діяти негайно! Довіртеся потоку і віддайтеся кругообігу дивних обставин. Час вітати невідомість!

Лев - Королева Пентаклей - пора почати отримувати задоволення від роботи і дарувати друге життя старим речам, ідеям, проектам і мріям! Ваша багатофункціональність відтіснить на ар'єрсцену осінню нудьгу і наситить життя соковитими фарбами!

Діва - Помірність - тримайтеся золотої середини, а кордони на замку: це допоможе уникнути вакханалії і майстерно поєднати всі протилежності і суперечності в єдину гармонійну канву!

Терези - 9 Кубків - дозвольте щастю, що заглянуло вам на вогник, пустити у вашому будинку глибоке духовне та здорове коріння. Це допоможе розпрощатися з ілюзією достатку і перенестися в сад тонких чуттєвих задоволень!

Скорпіон - Зірка - наступний тиждень формує те саме - прекрасне далеко! Дозвольте собі поглянути на буденні речі незвично - очима Зірки, з висоти рідного їй неба. Якщо для цього доведеться підкорити Еверест", - дерзайте: дороговказ вас не підведе!

Стрілець - Туз Мечів - жереб кинуто! Припиніть кидатися від рішень розсудливих до безрозсудних і дозвольте розумним рішенням прийняти, нарешті, вас! Станьте самі тим первісним імпульсом, який дозволить здолати шлях до істини і створить навколо вас однорідний гармонійний простір

Козеріг - Повішений - назріло зіткнення з необхідністю глибоких внутрішніх змін. Настав час зцілення від виснажливої суєтності через бездіяльність і відмову від усього того, що мило серцю, але в'яже вас по руках і ногам. Замріть. А потім відштовхніться - до нового вільного життя!

Водолій - 2 Мечів - пора розпрощатися з вічними коливаннями і розірвати це порочне коло невпевненості і сумнівів! Вихід з ментальної пастки, в яку ви потрапили, є: дорогу подужає той, хто йде!

Риби - 2 Жезлів - відмовтеся від усіх донкіхотських проектів - вони не позбавлять від нудьги існування, а лише заберуть цінні ресурси Час безцільно "кататися на каруселі" канув в Лєту, і пора пересісти на "колесо огляду" - зараз пильно лише ваше серце!

Це не буде легко: Медики назвали побічні ефекти вакцини від коронавірусу, про які варто знати

вівторок, 24 листопад 2020, 16:30

У США вже 11 грудня перші американці зможуть отримати вакцину від коронавірусу, проте медики назвали побічні ефекти вакцин. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. Члени консультативного комітету Центрів США по контролю і профілактиці захвор...

Все тільки починається! Експерт розповів, коли в Україні буде пік коронавірусу

вівторок, 24 листопад 2020, 16:15

Україна знаходиться лише на початку підйому захворюваності на коронавірус. Протягом тижня-двох буде потужна епідемічна хвиля. Про це заявив у коментарі "РБК-Україна" керівник програм охорони здоров'я ЮНІСЕФ в Україні Андрій Славуцький, передають Патрі...