Треба тільки виконати одну умову: Українці зможуть безкоштовно лікуватися в приватних клініках

Громадяни України зможуть отримати безкоштовне лікування в приватних клініках. Національна служба здоров'я візьме на себе всі витрати, але за однієї умови, інформують Патріоти України.

Національна служба здоров'я України (НСЗУ) оплатить лікування і надання медичних послуг в тих приватних клініках, з якими буде укладено спеціальну угоду. Перш ніж звертатися в недержавні медичні заклади українцям слід переконатися, що у них є договір з НСЗУ, щоб отримати всю необхідну допомогу фахівців безкоштовно.

У прес-службі НСЗУ повідомили, що на сьогоднішній день укладено угоди з 228 приватними клініками, а також 528 лікарями, які оформили ФОП. Це означає, що у них можна за цим договором отримати безкоштовну первинну медичну допомогу.

"Більше приватних постачальників на" первинці "в Одеській області - 74, у Дніпропетровській - 73 і у Львівській - 61. Всього з квітня цього року НСЗУ виплатила приватним закладам понад 450 млн грн за первинну медичну допомогу, які пацієнти отримали безкоштовно", - розповіли в Національній службі здоров'я.

Українці, щоб отримати безкоштовну медичну послугу в приватному закладі, повинні спочатку отримати електронний напрям від сімейного лікаря. Далі пацієнт має право самостійно вибрати приватну клініку або лікаря, у яких є договір з НСЗУ, і звернутися за безкоштовною медичною допомогою.

У програмі з безкоштовного лікування громадян України беруть участь 55 клінік по діагностиці онкозахворювань, 57 амбулаторій для дітей і дорослих, 51 клініка і 14 лікарів уклали контракти на вакцинацію населення проти COVID-19, 14 медустанов, які будуть робити безкоштовні хірургічні операції.

Очікується, що незабаром контракти в НСЗУ укладуть клініки, які будуть надавати послуги з ведення вагітності, медустанови по лікуванню туберкульозу та онкології, кардіологічні відділення для людей, які перенесли інсульт або інфаркт.

Бізнесмена із Тюмені, який публічно зіграв гімн України на піаніно, визнали винним у "пропаганді нацизму" (відео)

субота, 21 травень 2022, 0:33

Російський підприємець Володимир Фофанов на набережній міста Тюмені зіграв на вуличному фортепіано мелодію українського державного гімну і виклав запис у соцмережі. Через це його звинуватили у “пропаганді нацизму”, інформують Патріоти України. Як повід...

У Києві з’явилася клумба з російським кораблем (фото)

п’ятниця, 20 травень 2022, 23:26

У кожному районі Києва з’явиться квіткова композиція, що символізуватиме незламний дух українського народу під час війни, першою такою композицією стала клумба у вигляді марки з зображенням українського військового на фоні російського корабля. Про це п...