Треба тільки виконати одну умову: Українці зможуть безкоштовно лікуватися в приватних клініках

Громадяни України зможуть отримати безкоштовне лікування в приватних клініках. Національна служба здоров'я візьме на себе всі витрати, але за однієї умови, інформують Патріоти України.

Національна служба здоров'я України (НСЗУ) оплатить лікування і надання медичних послуг в тих приватних клініках, з якими буде укладено спеціальну угоду. Перш ніж звертатися в недержавні медичні заклади українцям слід переконатися, що у них є договір з НСЗУ, щоб отримати всю необхідну допомогу фахівців безкоштовно.

У прес-службі НСЗУ повідомили, що на сьогоднішній день укладено угоди з 228 приватними клініками, а також 528 лікарями, які оформили ФОП. Це означає, що у них можна за цим договором отримати безкоштовну первинну медичну допомогу.

"Більше приватних постачальників на" первинці "в Одеській області - 74, у Дніпропетровській - 73 і у Львівській - 61. Всього з квітня цього року НСЗУ виплатила приватним закладам понад 450 млн грн за первинну медичну допомогу, які пацієнти отримали безкоштовно", - розповіли в Національній службі здоров'я.

Українці, щоб отримати безкоштовну медичну послугу в приватному закладі, повинні спочатку отримати електронний напрям від сімейного лікаря. Далі пацієнт має право самостійно вибрати приватну клініку або лікаря, у яких є договір з НСЗУ, і звернутися за безкоштовною медичною допомогою.

У програмі з безкоштовного лікування громадян України беруть участь 55 клінік по діагностиці онкозахворювань, 57 амбулаторій для дітей і дорослих, 51 клініка і 14 лікарів уклали контракти на вакцинацію населення проти COVID-19, 14 медустанов, які будуть робити безкоштовні хірургічні операції.

Очікується, що незабаром контракти в НСЗУ укладуть клініки, які будуть надавати послуги з ведення вагітності, медустанови по лікуванню туберкульозу та онкології, кардіологічні відділення для людей, які перенесли інсульт або інфаркт.

Поки їхні співгромадяни вбивають українців: У Тульській області РФ обвалився під'їзд житлового будинку, є загиблі (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 23:15

У місті Єфремів Тульської області РФ обвалився під'їзд житлового будинку – зруйновано сім квартир, постраждало близько 10 людей. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України. За попередніми даними, причиною обвалу став вибух газу в одн...

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки