Треба зносити: В Україні зробили гучну заяву про майбутнє "хрущовок" (відео)

Для знесення "хрущовок" в Україні необхідно залучати приватних інвесторів, коштами державного бюджету неможливо реалізувати програму оновлення старого житлового фонду. Таку думку висловила в ефірі ObozTV член парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, народний депутат Анна Скороход, нещодавно виключена з фракції "Слуга народу". За її прогнозом, через 10 років "хрущовок" в Україні вже не буде, передають Патріоти України.

"Думаю, що настане період, коли весь житловий фонд зноситимуть і будуватимуться нові будинки. Але для цього потрібно залучати приватні компанії, приватних інвесторів. Державі це зробити – з тим бюджетом, який є і який планується – нереально", – заявила Скороход.

При цьому в капітальний ремонт застарілих будівель нардеп не вірить. "Я не вірю в те, що ремонтуватимуть старе. Я вірю в те, що ці старі, напівзруйновані будинки будуть перебудовуватися", – додала вона.

На запитання, що робити власникам квартир в "хрущовках", Скороход відповіла: "Та нічого не робити. Я думаю, пройде ще 10 років – і "хрущовок" не буде. Їх знесуть, будуть зведені нові будинки. А їм дадуть або в цих будинках, або в інших, альтернативне житло".

"Я би сказала, ми в дуже багатьох моментах повторюємо історію тієї ж Росії. Свого часу в Москві теж були знесені всі ці старі будівлі і побудовані нові", – резюмувала депутат.

Резонанс тижня. У Зеленського велике горе, помер його довірений юрист

п’ятниця, 22 січень 2021, 2:00

Людина, котра гарантувала порядністю та професіоналізмом безпеку угод та багатомільонних активів родини Зеленських до того ж був спонсором політичної компанії теперішнього президента. За даними видання, у нього була важка хвороба. У Нижного залишилися ...

Хіти тижня. Карантин, так карантин: Правоохоронці зірвали відпочиваючим оргію і оштрафували на кругленьку суму

п’ятниця, 22 січень 2021, 0:10

Стогін учасників групового сексу були чутні далеко за межами номера. У Великобританії в Манчестері пара вирішила відпочити від суворих обмежень у себе на батьківщині і поїхала відпочивати на Барбадос. Там в розкішному готелі Colony Club Hotel вони вирі...