
В Україні вже з 1 січня всім, у кого немає газових лічильників, буду від'єднувати блакитне паливо. Така норма прописана в законі "Про комерційний облік газу", який не переглянули нардепи. Як розповіла голова енергетично-житлових програм "Опори" Тетяна Бойко, близько трьох мільйонів сімей найближчим часом за законом можуть позбутися газу, передають Патріоти України.
Водночас експертка вважає, що найімовірніше, блакитне паливо не від'єднають, хоча повинні були б це зробити. "Я не думаю, що такій кількості українців від'єднають газ", – розповіла експертка. Водночас вона зазначає: у цій ситуації звинувачувати облгази не варто, мовляв, зараз немає можливості за свій рахунок встановити лічильники.
Фактично вже з 1 січня мільйони сімей можуть залишитись без газу в розпал опалювального сезону. За оцінками глави профільного відділення "Опори" Тетяни Байко, нововведення може стосуватися майже трьох мільйонів сімей. "Я не думаю, що почнуть від'єднувати газ такій великій кількості споживачів", – говорить Бойко. Таку інформацію також підтвердив і заступник голови профільного комітету Олексій Кучеренко.
Компанія BlueBird Tech розробила новий детектор дронів під назвою "Чуйка 4.0", оснащений додатковим модулем, що здатен сканувати простір на новому діапазоні, передають Патріоти України. Зазначається, що новий засіб РЕР працюватиме не лише на звичних ді...
Уявіть місто, яке повільно дрейфує крізь океани, обминає континенти й ніколи не кидає якір у жодному порту назавжди. Саме таким бачать своє майбутнє творці Freedom Ship — проєкту плавучого міста завдовжки близько півтора кілометра, де мали б жити, прац...