Тремітіть, скрепи! У Британії випробували новий вид озброєння - змінить хід бойових дій (відео)

Британська армія провела успішне випробування реактивних ранців. Одразу троє військових здійнялися у повітря майже на вісім хвилин. Подробиці - у сюжеті Апостроф TV о 10:00 на Апостроф News, передають Патріоти України.

Двигун потужністю у понад тисячу кінських сил, може розвивати швидкість до 90 кілометрів на годину. Така технологія є значно швидшим та безпечним способом для посадки на борт корабля під час проведення бойових операцій.

У майбутньому такі пристрої мають стати частиною військового озброєння. Утім поки що їм потрібно пройти ще чимало тестових польотів.

Чорні та червоні: У Мексиці знайшли таємничі відбитки рук древніх майя (фото)

середа, 5 травень 2021, 23:52

У Мексиці в древній печері майя вчені знайшли таємничі розфарбовані відбитки рук. На думку археологів, ці відбитки пов'язані з древнім ритуалом повноліття древніх майя, передають Патріоти України із посиланням на Reuters. Зазначається, що на стінах у п...

Напоїв і задушив сина, а себе прив'язав у потопаючому авто: Моторошні подробиці трагічної смерті жителів Черкащини (фото, відео)

середа, 5 травень 2021, 23:42

34-річного чоловіка, якого разом із батьком знайшли в затонулій машині в кар'єрі села Ташлик Черкаської області, задушили. Водночас причиною смерті 58-річного загиблого стало утоплення, повідомляють Патріоти України. За інформацією поінформованого джер...