
У Харкові, який рашисти щедро поливають ракетами, маленька дівчинка Вероніка прожила 50 днів під землею, у метро, куди разом із мамою та бабусею спустилися після того, як окупанти розбомбили її будинок. Історію дитини розповів громадський діяч, колишній уповноважений президент України з прав дитини Микола Кулеба, передають Патріоти України.
За його словами, Вероніку, її маму Катю та бабусю Тетяну він зустрів у харківському метро, коли їздив на схід евакуювати дітей із гарячих точок. Катерина розповіла, що сім'я залишилася без дому ще першого дня війни, а в квартирі згоріли всі улюблені іграшки та ляльки доньки.
Але найстрашнішою виявилася психологічна травма Вероніки — вона до істерики боялася навіть підійти до сходів, що ведуть на поверхню з метро. Насилу її вдалося вмовити це зробити. «Не забуду момент, коли вона піднімалася по тих сходах. Ми всі дуже нею пишалися, підбадьорювали її. Вона добре трималася, незважаючи на те, що її тіло тряслося від страху, а рука щосили вчепилася в мамину руку», — написав Кулеба в соцмережі.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...