Тремтіло все навколо: У мережу потрапили нові кадри моменту землетрусу в Туреччині, які показали силу підземних поштовхів

Землетрус у Туреччині, який сколихнув країну 6 лютого, став одним із найбільш смертоносних у сучасній історії. Початок підземних поштовхів у провінції Кахраманмараш потрапили на камеру, передають Патріоти України.

Турецьке видання Türkiye Gazetesi оприлюднило нове відео першого землетрусу в Кахраманмараші, сила якого досягала 7,7 бала. Воно було вилучено з камери відеоспостереження.

Як видно з кадрів, все навколо почало тремтіти. Потужні підземні поштовхи струшували машини і будинки. А небо осяяли світлові спалахи.

Через 9 годин після першого землетрусу в Кахраманмараші відбулось ще одне. Цього разу регіон сколихнув землетрус магнітудою 7,6, епіцентром якого стало місто Ельбістан.

Жителів регіону, які не ще не встигли відійти від жаху ранішніх підземних поштовхів, сколихнув другий землетрус опівдні.

Зараз Туреччина намагається загоїти рани, завдані катастрофою. Кількість загиблих станом на вечір 7 лютого зросла до 5894 людей. Ще 34 810 людей отримали поранення. Місцеві рятувальники продовжують розбирати завали.

Tesla курить осторонь: Електромобіль, розроблений студентами, побив рекорд Гіннесса за швидкістю розгону (відео)

субота, 23 вересень 2023, 23:56

Рекорд було встановлено у Швейцарському інноваційному парку у Дюбендорфі. Під час тест-драйву Mythen, яким керувала Кейт Маггетті, розігнався з місця до 100 км/год всього за 0,956 секунди, а для досягнення цього знадобилася дистанція всього 12,3 метра....

Тваринки були під кайфом: Вівці увірвалися в теплицю і з'їли понад 270 кг канабісу

субота, 23 вересень 2023, 22:16

Стадо овець випадково забрело в теплицю, в якій вирощують лікувальну марихуану. Незвичайні ласощі дісталися тваринам поруч із містом Альмірос у Фессалії, Греція. Вівці забрели в теплицю, намагаючись врятуватися від наслідків шторму Даніель. Про це пише...