Тремтіть, скрепи! Пентагон випробував ракету Minuteman III, здатну пролетіти 13 тисяч км (фото, відео)

США провели випробування міжконтинентальної балістичної ракети Minuteman III. Метою була перевірка надійності її систем. Про це повідомила прес-служба Командування глобального удару ВПС США, передають Патріоти України.

Запуск відбувся вночі 2 вересня з шахти на базі Військово-повітряних сил Ванденберг в штаті Каліфорнія.

Ракета була без боєголовки. Навчальна головна частина пролетіла близько 6760 кілометрів і вразила ціль на Маршаллових островах в Тихому океані. Під час польоту тестували технологію повернення ударного блоку в атмосферу.

У командуванні заявили, що результати випробувань продемострували безпеку, надійність і ефективність ядерного стримування США.

Minuteman III стоїть на озброєнні США з 1970-го року, здатна нести ядерний заряд, максимальна дальність польоту - 13 000 км.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...