Тремтіть, скрепи: В Україні завершили випробування нових ракет (відео)

В Одеській області успішно завершився черговий етап випробувань українського комплексу крилатих ракет Р-360МЦ "Нептун". Про це повідомляється на Facebook-сторінці Державного концерну "Укроборонпром", передають Патріоти України.

"Це важливий тиждень для генерального конструктора ДККБ "Луч" Олега Петровича Коростельова і всієї команди фахівців цього підприємства - одразу 2 ракети виробництва "Луча" "Вільха-М" та "Нептун" успішно пройшли випробування, яким передували місяці роботи", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що пуски "Нептуна" з Державного випробувального полігону "Алібей" на півдні Одеської області супроводжувала військова авіація. На відео можна побачити, як два винищувачі супроводжують політ ракети над водою.

У мережі показали, як міг би виглядати сучасний "Запорожець"

четвер, 24 червень 2021, 8:57

Відомий дизайнер Олександр Шторм показав, як міг би виглядати новий "Запорожець" в наш час. Дане авто могло б зацікавити серферів і сапбордістов, а також людей, які люблять компактні машини. Про це повідомляє "Інфореактор", передають Патріоти України. ...

Хмара пилу з Сахари накрила Європу: У мережі показали знімок з космосу

четвер, 24 червень 2021, 8:44

Щільна хмара пилу з Сахари рухається над Середземним морем до Італії та Південно-Східної Європи. Про це повідомляє The Watchers, передають Патріоти України. Як повідомляється, в поєднанні з виключно високими температурами цей пил сприяє зниженню видимо...