Тремтіть, скрепи! З'явилося відео з секретного заводу в Туреччині, де виробляють безпілотники для України

Журналісти потрапили на секретний турецький завод з виробництва ударних безпілотника Bayraktar. Там вже тестують партію апаратів, які скоро повинні поставити Україні. Про це йдеться в сюжеті ТСН. На кадрах вдалося показати частину підприємства, однак зйомку можна було проводити тільки з дозволу, передають Патріоти України.

Скільки саме безпілотних літальних апаратів замовила Україна, не уточнюють, посилаючись на секретність. У сюжеті нагадують, як БПЛА знищили російські зенітні комплекси "Панцир" в Сирії, а також про те, що вони зіграли важливу роль під час війни між Вірменією та Азербайджаном.

Крім того, деякі модифікації турецьких бесплотніков вирішили оснащувати українськими двигунами. Йдеться про модель Akıncı, яка здатна нести 1,5 тонни озброєння.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...