Тремтіть, скрепи! ЗСУ отримали партію бойових машин Oncilla (фото, відео)

До Збройних сил України було передано партію бойових машин "Oncilla", зібраних на підприємстві НВК "ВК Система", передають Патріоти України.

Зазначається, що ця партія складалась з двох броньованих машин. Перед поставкою у війська машини пройшли обкатку.

Як відомо, бойова броньована машина "Oncilla" – це ліцензована версія "Дозор-Б" від польської компанія Mista. Ще у 2016-у році з'явилась інформація, що польський варіант проходить випробування в Україні, проте будь якої інформації про їх результати не було оприлюднено.


Тепер невдаха-самогубця заплатить сотні тисяч: Чоловік стрибнув під поїзд, але машиністка встигла загальмувати (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 0:22

Москві чоловік стрибнув у метро під поїзд, намагаючись звести рахунки з життям, але машиністка встигла вчасно загальмувати. Відео інциденту з'явилося 17 жовтня в Телеграм-каналах, передають Патріоти України. За їхніми даними, 28-річний чоловік відбувс...

Чеченці намагалися отримати крапові берети, порушуючи правила: В армії РФ спалахнула масова бійка зі стріляниною (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 23:46

Військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" в Ставропольському краї, де проходила здача іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються в соцмережах, повідомляю...