
Тренер українського легковаговика Дениса Берінчика Єгор Голуб згадав кумедний випадок на дорозі, коли він їхав зі своїм другом – чемпіоном WBO, WBA та IBF у надважкій вазі Олександром Усиком (20-0, 13 КО). Усик був за кермом Toyota Land Cruiser 200. У 2012 році Федерація боксу України вручила Олександру Volvo XC90, але пізніше він поміняв його саме на японський позашляховик.
За словами Голуба, все почалося з того, що якийсь автоаматор підрізав їх.
"Тип підрізав нас, вискочив із машини, почав стукати у вікно. А у Сані була дуже тонована машина, навіть рук на кермі не було видно. Він стукає, а мені всередині машини вже смішно... Олександр опускає вікно, тип змінюється на обличчі та каже: "Ой! Я перепрошую". Саша посміявся", – сказав Голуб в інтерв'ю СпортАрена.
Єгор підкреслив, що Сашко як і був із 2008 року, коли вони познайомилися, простим, так і залишився.
"Тільки став трохи зайнятим. У нього троє дітей, у нього великі поєдинки. Я знаю, коли йому можна писати чи дзвонити, а коли цього не треба робити. А так він завжди на зв'язку, може додому заїхати та приїхати до зали: "Нумо позаймаймося". Є зв'язок. Я ніде не кричу, що він мій друг. Виставляти фото. Навіщо?" – підсумував тренер
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...