
Українські захисники на Донбасі знищили бліндаж окупантів. У результаті ворог втратив дві людини убитими і ще двох пораненими. Видовищне відео підриву позиції бойовиків опублікував на своїй сторінці у Facebook український військовий, учасник ООС Олександр Гром, повідомляють Патріоти України.
"Незважаючи на реваншистські гасла про негайну капітуляцію перед балалайними військами, наша "третя сила" продовжує роботу з комплектування знаменитої бригади свіжим фаршем. В результаті чіткої роботи зафіксовано потрапляння в бліндаж окупантів. Двоє "орків" вирушили на безкоштовний концерт Кобзона, а ще двоє поповнили лави тих, хто в московських переходах буде клянчити рубль на хлібчик. Слава воїнам Об'єднаних сил!" – написав він. У коментарях під відео українці дякують військовим за захист Батьківщини і захоплюються точністю їх роботи.


Українцям, які мають інвалідність, надається грошова допомога від держави. Таким особам виплачується пенсія по інвалідності на весь період хвороби. Однак існують випадки, коли такий вид допомоги скасовується. Деякі категорії громадян скоро можуть втрат...
У Львівській області на 8500 грн оштрафквали чоловіка, який намагався виїхати з України з фальшивою довідкою про інвалідність. Про це йдеться у вироку Яворівського райсуду Львівської області, передають Патріоти України. Згідно з офіційними матеріалами ...