Третій пік спеки і заморозки: Синоптики дали несподіваний прогноз погоди в Україні до кінця серпня

Погода в Україні в кінці літа знову буде спекотною і спекотною. Такий прогноз погоди на кінець серпня озвучив народний синоптик Леонід Горбань. Він повідомив, що на нас чекає третій пік пекельної спеки. Температура повітря буде від +30 до +32 градусів тепла, передають Патріоти України.

Третій пік не буде таким жорстким, як два попередніх, але попотіти доведеться вдень. "Серпень, на відміну від попередніх місяців, навпаки, буде сухим і стабільно спекотним", - сказав Леонід Горбань.

Зазначимо, що начальник відділу агрометеорології Укргідрометцентру Тетяна Адаменко зазначила, що літо в серпні не закінчиться, воно буде продовжуватися ще у вересні. Це пов'язано з глобальним потеплінням та зміною клімату.

"Літо в цьому році може тривати не три, а чотири місяці, до кінця вересня, та й вся осінь буде теплою", - розповіла експерт. До речі, директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда не виключає, що в кінці серпня на поверхні грунту можливі заморозки. Винятком стануть південні і більшість центральних областей.

"Нелюдський крик і багато крові": У Ніжині попрощалися з 6-річною дитиною, яку на очах у матері розчавив сміттєвоз

вівторок, 7 грудень 2021, 8:22

У Ніжині попрощалися із 6-річною Веронікою Опришко, яка напередодні загинула під колесами сміттєвоза на очах у матері, зазначають Патріоти України. Мама з дівчинкою йшли з дому до зупинки громадського транспорту. Дорогою викинули сміття до контейнера,...

Рухи кінцівок, тулобу та мімікрія обличчя: Робот Ameca вражає схожістю з людиною (відео)

вівторок, 7 грудень 2021, 8:10

Британська компанія Engineered Arts представила свою розробку – робота Ameca, що дуже схожий на людину і створено його як зразок її технологій у цій сфері, зазначають Патріоти України. . Engineered Arts опублікувала в Мережі відомості про розроблений ...