
У Псковській області священик освятив восьмиметровий пам'ятник Сталіну під час "урочистого" відкриття. Про це повідомляють російські Telegram-канали. Пам'ятник виготовили ще чотири роки тому, його намагалися встановити у Волгограді, Воронежі та Московській області, проте місцева влада відмовилася. Тепер він буде стояти на території заводу "Мікрон" в місті Великі Луки.
Під час відкриття священик заявив, що за часів правління Сталіна "постраждала церква", проте "завдяки цьому у нас є безліч новомучеників".
Після цього у Великолуцькій єпархії РПЦ заявили, що священики взяли участь у цьому заході без погодження, а їхні дії та висловлювання "не є вираженням позиції священноначалія Руської Православної церкви".
У Польщі затримали чоловіка, який принижував українку через її національність: називав її "більшовицькою хвойдою", "шматою" та посилав назад в Україну. Потерпіла працює касиркою в одному з магазинів мережі Żabka. Чоловік зайшов до нього і погрожував жі...
У Росії можуть суттєво обмежити працевлаштування іноземців у сфері охорони здоров'я. Депутати пропонують скоротити перелік медичних професій, до яких матимуть доступ трудові мігранти, передають Патріоти України. За словами голови Держдуми РФ В'ячеслава...