
Через підтоплення київського метрополітену столичні правоохоронці проводять обшуки у "Київському метрополітені", "Метробуді" та структурних підрозділах КМДА, передають Патріоти України.
Дослівно: "13 грудня слідчі поліції Києва розпочали проведення одночасних обшуків у рамках кримінального провадження за кваліфікацією "Службова недбалість" (ч. 2 ст. 367 ККУ) у комунальних установах міста та на приватному підприємстві.
Слідство має на меті перевірити наявність прорахунків на етапах проєктування, будівництва та експлуатації цього відрізку підземки. А також встановити відповідальних осіб, внаслідок діяння яких трапилися розгерметизація та затоплення тоннелю метрополітену".

Деталі: Відзначається, що станції метро також слугували укриттям для киян та гостей міста під час повітряної тривоги.
Крім того, через аварію у метрополітені тисячі людей вимушені шукати інші способи пересування столицею. У поліції додали, що вживають усіх можливих заходів для перерозподілу наземних транспортних шляхів, розвантаження проїзду.

Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...