Троє танцюристів зі Львівської опери не повернулися в Україну з гастролей (фото)

Троє танцюристів Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької вирішили залишитись за кордоном і не повернулись з гастрольного туру. Імена танцюристів, які брали участь у постановці балету "Дон Кіхот", зникли з онлайн-афіш. Про деталі інциденту з українцями розповіли на порталі "Щоденний Львів", передають Патріоти України.

Журналісти порталу отримали інформацію від неназваних співрозмовників, дотичних до театру. Анонімні джерела стверджують, що з гастролей у Фінляндії не повернулись троє осіб: Андрій Михаліха, Юлія Михаліха-Рома, Богдан Ключник.

Театральна трупа перебувала за кордоном з 3 по 22 лютого. Виставу "Дон Кіхот" побачили глядачі в Естонії та Фінляндії, пояснюється на порталі. З 1 березня балет покажуть у Львові. Однак на онлайн-афіші балету "Дон Кіхот" зникли імена танцюристів, які раніше брали участь у цій постановці.

Тим часом у архівній копії анонсу можна побачити, які партії виконували актори: Андрій Михаліха — "Базіль" (пізніше — "Еспада"), Юлія Михаліха-Рома — "Жуаніта і Піккілія" (імені Ключника немає у копії станом на 30.05.23).

Актори попрощались з колегами віртуально, пояснили співрозмовники журналістів. На сторінках у соцмережах якихось пояснень не відшукалось. Тим часом зауважили, що із сайту Львівської національної опери зникли імена трьох акторів: на їхніх сторінках показує помилку 404.

На сторінці Facebook Львівського національного академічного театру відсутні пояснення про подію з танцюристами. Натомість там розміщене запрошення на "Дон Кіхота", якого будуть показувати у березні 2024 року.

Актори балету — деталі

Андрій Михаліха — провідний соліст балету, виконавець сольних партій у постановках "Лілея" К. Данькевича, "Дон Кіхоті" Л. Мінкуса, "Баядерка" Л. Мінкуса та ін.

Юлія Михаліха-Рома — солістка балету, виконувала партії у "Лебединому озері" П.І. Чайковського, "Есмеральді" Ц. Пуньї, "Дон Кіхоті" Л. Мінкуса та ін.

Богдан Ключник — артист балету: партії у його виконанні на порталі опери не вказані.

Уроки з Конгресу

субота, 20 квітень 2024, 22:50

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

Послуга коштувала не дуже дорого: У Києві затримали чоловіків, які "допомагали" складати іспити з водіння

субота, 20 квітень 2024, 22:44

У Києві правоохоронці викрили чоловіків, які за гроші допомагали скласти іспіти з водіння у сервісних центрах МВС. Про це інформує пресслужба столичної прокуратури, передають Патріоти України. За даними слідства, один з фігурантів справи використовував...