Трохи завадила пандемія: Вагітна зірка "Величного століття" Мер'єм Узерлі виходить заміж

Німецько-турецька актриса й зірка серіалу "Величне століття" Мер'єм Узерлі, яка готується вдруге стати мамою, заручена та планує вийти заміж за батька своєї майбутньої дитини, передають Патріоти України.

Такими подробицями 37-річна знаменитість поділилася в інтерв'ю виданню Hürriyet. За словами Мер'єм, її новий коханий – американський бізнесмен. Він зробив пропозицію актрисі давно, проте потім почалася пандемія коронавірусу й пара вирішила відкласти пишне святкування.

"Мій коханий чоловік зробив мені пропозицію, і я відповіла згодою. Ми не зіграли весілля тільки тому, що я не хочу святкувати його в умовах пандемії з 20 або 30 гостями в масках. Я хочу влаштувати пишну урочистість", – пояснила актриса.

Зараз Мер'єм разом з обранцем живуть в Німеччині, куди чоловік переїхав слідом за своєю нареченою. Також з ними живе й 6-річна донька Мер'єм від попередніх стосунків з турецьким бізнесменом Джаном Атешом. За словами актриси, її наречений зміг знайти спільну мову з дівчинкою і вони прекрасно ладнають.

Вчені з'ясували, чому діти і дорослі по-різному сприймають час

неділя, 5 лютий 2023, 10:45

Вчені з Університету Етвоша Лорана (Угорщина) провели дослідження, щоб дізнатися, чому у дітей і дорослих відрізняється сприйняття часу. В експерименті взяли участь 138 осіб різного віку. Як зазначено в дослідженні в журналі Scientific Reports, учасни...

Вижила тільки бабуся, яка вийшла на кухню: У Дніпрі російська ракета вбила майже всю родину (фото)

неділя, 5 лютий 2023, 9:55

14 січня російська ракета, яка поцілила в будинок на Набережній Перемоги, 118, у Дніпрі, забрала життя майже всієї родини. Цього дня до батьків у гості приїхали син із сім'єю та донька із чоловіком. Вижити вдалося лише бабусі, яка на момент вибуху вийш...