
У неділю, 23 червня, Київ накрила гроза. На вулицях внаслідок сильних опадів зафіксували підтоплення, зокрема проїжджої частини дороги. У столиці сьогодні оголошено І рівень небезпечності, жовтий.
"В Києві знову злива і вже з’явились нові басейни, річки замість доріг та, навіть, водоспади", – йдеться в повідомленні.
На опублікованих у соцмережах фото і відео можна побачити наслідки негоди, яка накрила столицю після обіду. Зокрема, місцями вулиці перетворились на озера та річки, а під час зливи сильно видимість на дорогах була обмежена.
У Польщі затримали чоловіка, який принижував українку через її національність: називав її "більшовицькою хвойдою", "шматою" та посилав назад в Україну. Потерпіла працює касиркою в одному з магазинів мережі Żabka. Чоловік зайшов до нього і погрожував жі...
У Росії можуть суттєво обмежити працевлаштування іноземців у сфері охорони здоров'я. Депутати пропонують скоротити перелік медичних професій, до яких матимуть доступ трудові мігранти, передають Патріоти України. За словами голови Держдуми РФ В'ячеслава...