"Трубанути" і "заєрмачити": Мережу підірвали жартівливі неологізми від українських політиків

Після демаршу Гаррі і Меган Маркл, які залишили королівську сім'ю, в Великобританії виникло нове поняття - "меганмарклити", яке означає - йти, коли тебе не приймають і не цінують. Тепер користувачі мережі в Україні діляться фотожабами з неологізмами, які пов'язані з українськими політиками, передають Патріоти України.

Жартівники пропонують ввести в ужиток слово "трубанути", утворене від прізвища екс-директора ГБР Романа Труби. Це слово має значити "проводити секретні переговори, вважаючи, що тебе ніхто не чує".

Помічник президента Зеленського Андрій Єрмак удостоївся дієслова "заєрмачити" в значенні - "укласти дуже вигідну угоду з непередбачуваними наслідками".

Недостатня виразність в поясненні своєї політичної позиції у лідер партії «Голос» породила глалог "вакарчукнути", який означає "зробити заяву так, щоб нічого не було зрозуміло, але хотілося перепостити".

Звичка колишнього міністра охорони здоров'я Уляни Супрун давати коментарі з будь-якого приводу стала причиною появи дієслова "супрунякати" - "пояснювати загальновідомі речі так, ніби це не загальновідомі речі".

Український прем'єр Олексій Гончарук через нещодавній скандал з записами його розмов про економіку заслужив неологізм "запрофанити" - "довести некомпетентність людини, грунтуючись на його заявах".

Хіти тижня. "Если даже после такого в Украине не произойдет перемен, значит, у этой страны нет будущего", - блогер

неділя, 5 квітень 2020, 1:00

"Если даже после всего того, что сейчас происходит в экономике Украины, не проведут судебную реформу, не разгонят половину никому не нужных чиновников, сократив затраты бюджета, не посадят воров, которые тырили из бюджета оборонки, не арестуют мародеро...

"Ми дійсно тяжко хворі. І коронавірус тут ні до чого": Політтехнолог про концерт Малініна, якого очікують після карантину в Херсоні

неділя, 5 квітень 2020, 0:30

Залишок квитків у касі вже досить скромний... "І про високодуховне: на сьомому році війни Україною одразу після завершення карантину пронесе тур "народного артиста України Алєксандра Малініна" (звання дав Кучма), співця "русского мира", що давно мешкає...