Трудився в "бандерівському" Львові: З України вислали путінського дипломата, який займався шпигунством (фото)

У Львівській області контррозвідка затримала місцевого жителя, який отримував завдання від представника російських спецслужб, співробітника консульства у Львові, повідомляють Патріоти України.

Військового пенсіонера, який є головою однієї з громадських організацій, завербували 5 років тому. За завданням російських спецслужб він збирав інформацію про політичних і громадських діячів, підрозділи ЗСУ, а також про спеціальні і правоохоронні органи та іноземних військових інструкторів.

Українець зібрані дані передавав російському розвіднику, який працював під дипломатичним прикриттям генконсульства РФ у Львові.

Затриманому повідомили про підозру за статтею "держзрада". Співробітника російського генкольсульства МЗС України оголосило persona non grata. Путінський дипломат вже покинув територію країни.

З архіву ПУ. Прихильники в шоці: Зірка популярного дитячого серіалу пішла працювати... у фільми для дорослих

понеділок, 26 жовтень 2020, 16:00

Ворд знялася у фільмі для дорослих під назвою Drive. Актриса пояснила, що як тільки побачила сценарій, відразу ж захотіла брати участь у виробництві картини. «Він дуже добре написаний. В ньому стільки різних тем», - поділилася Ворд. У фільмі її героїня...

Весна восени? У Києві на фото потрапила природна аномалія

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:19

У Києві жителі помітили чергову природну аномалію. Надворі жовтень, а в центрі столиці на всю цвітуть каштани. Незважаючи на те, що під деревами вже лежать плоди каштана, на гілках видніються красиві квіти. Фотографії природної аномалії опублікувала на...