Труханов рулить: Молоду маму побив ногами в парку "фанат русского мира", поліція вказала постраждалій на двері (фото)

Проросійський покидьок побив жінку у присутності її маленької дитини за зроблене йому зауваження.

Сепаратисти із Одеси не зникли. Фото: ТСН.

У парку сепаратист побив ногами жінку, що гуляла з дитиною. У поліції прийняли заяву, відпустили нападника і вказали потерпілій на двері. Про це постраждала Наталія Савічева написала на своїй сторінці в "Фейсбуці", передають Патріоти України.

Інцидент стався в парку Горького. Вчора ввечері Наталія гуляла там з дитиною. "Устроившись уютно на скамейке я наблюдала за ребенком. И стала свидетелем разговора своих соседей по скамейке .... мужчины и женщины. Мужчина очень яро пропагандировал сепаратизм и восхвалял "Русский мир", неоднократно называл себя "сепаром", а воинов "наемниками", которые воют за 8000 грн и по 2 га земли.
Моя психика не выдержала и я сделала им замечание: "Благодаря тем ребятам, которые воюют и гибнут, вы можете сидеть в парке под мирным небом!". После моего замечания мужчина со словами "Туда им и дорога бандеровка @баная" набросился на меня с кулаками, и стащив за ногу со скамейки начал бить ногами уже лежащую! Я вызвала полицию и охрану парка ГБР.
ГБР приехали раньше полиции (за это им большое спасибо) задержали сепаратюгу и обыскали, при обыске у него забрали нож. Доставили в Малиновский ОП. Заявление написано, но к сожалению "мусора" не усматривают состава преступления, говорят, что это его субъективное мнение и за это к ответственности не привлекают. Сделать фото или снять йог в на видео запрещали", - розповіла жінка.

У американському серіалі з голлівудськими зірками присвятили епізод темі війни в Україні

четвер, 28 вересень 2023, 20:14

В американському серіалі "Ранкове шоу" від AppleTV, де грають акторки Дженніфер Еністон та Різ Візерспун, розповіли про злочини окупантів в Маріуполі, інформують Патріоти України. Зокрема, в третьому сезоні картини четвертий епізод був присвячений тем...

Харківська учителька географії чекала Росію: Як її покарали (фото)

четвер, 28 вересень 2023, 20:00

Викладачка одного з ліцеїв Харкова не приховувала, що чекала загарбників у місті і дуже сумувала, коли окупанти не йшли. Вона писала про це у коментарях, передають Патріоти України. "Жінка проводила вільний час у забороненій в Україні соціальній мережі...