Труна особливого дизайну: У Росії придумали "ноу-хау" для померлих від коронавірусу (фото, відео)

Вартість такої труни складає близько 18 тисяч гривень.

У Росії в сфері ритуальних послуг почали пропонувати скляні труни для померлих від коронавірусу. Про це повідомляє "Комсомольская правда", передають Патріоти України.

Така послуга з'явилася через рекомендації МОЗ РФ ховати померлих від Covid-19 в закритих трунах. Тому в асортименті ритуальних фірм з'явилися нові труни - їх кришка зроблена з прозорого пластика. Завдяки цьому близькі зможуть в останній раз побачити покійного і попрощатися, стверджують виробники.

Вартість такої труни складає близько 18 тисяч гривень. Однак фахівці рекомендують добре обміркувати покупку, вони назвали деякі нюанси, пов'язані з похованням померлих від коронавірусу. "Перш ніж покласти в труну померлого від коронавірусу, його запечатують в чорний пакет, засипають все хлоркою, обприскують антисептиками. Тому якщо у загиблого був підтверджений діагноз, то сенсу в такій кришці немає. Там буде лежати чорний пакет. Потрібно дивитися, що написано в висновку про смерть і на основі цього приймати рішення, робити скляну кришку чи ні, - розповіли в ДБУ "Ритуал".

Але журналісти також дізналися, що все таки попиту на такі труни немає. Однак в каталогах вони вже давно.

Боїться, що не випустять: Дмитро Ступка вперше заговорив про повернення в Україну

середа, 1 лютий 2023, 14:00

Актор Дмитро Ступка ще до повномасштабного вторгнення виїхав у США. 23 лютого він повертався в Україну, в літаку дізнався, що почалася війна. Тоді додому поїхати не ризикнув і наразі не знає, коли це станеться, передають Патріоти України. Раніше в інте...

Поліція побачила на тілі рани: На Київщині вихователька дитячого будинку катувала 9-річну дівчинку

середа, 1 лютий 2023, 13:29

У Фастівському Районі Київської області правоохоронці затримали виховательку дитячого будинку, яка катувала 9-річну дівчинку. На тілі малолітньої дитини виявили січені рани. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєб...