"Трунчик скукожился до минимума": Соколова жорстко висміяла обвал рейтингу Путіна (відео)

Українська журналістка Яніна Соколова заявила, що махінації з рейтингом президента Росії Володимира Путіна, рейтинг якого впав до мінімуму за 13 років, нагадують їй операцію зі збільшення чоловічого статевого органу, повідомляють Патріоти України.

Тонкий тролінг на адресу глави держави-агресора пролунав в ефірі її шоу "Вечір з Яніною Соколовою. "Сенсація! У Росії відбулася найшвидша операція зі збільшення пенісу. Один літній чоловік запідозрив нехороше і пропросився до фахівців, щоб вони зробили аналіз, якого ж розміру у нього зараз піпірка. Виявилося, що трунчик пенсіонера Володимира П. з Санкт-Петербурга ззохся до історичного мінімуму за 13 років і становить 30,1 міліметра", – зазначила телеведуча, проводячи паралель з рівнем підтримки Путіна, який показують соцопитування.

"У той же час 68% тих, хто оточують його, все одно схвалюють господарство старого. Але Вові від цього не легше. З таким півником дуже складно погрожувати сусідові за дачню, який постійно палить шини і співає образливі пісні з матюками. Тому лікарі із Всеросійського центру дослідження відсутніх міліметрів екстрено зібралися і лише за три дні збільшили розмір Вовиного жужика до 72,3 кілометрів. І це в неробочому стані! А коли балабас Володимира запрацює, супутники на орбіту будуть доставляти скелелази", – продовжила тролити російського президента українка.

З архіву ПУ. Там "рускій мір": Мешканці ОРДЛО розповіли журналістам, як живеться на окупованих територіях (відео)

субота, 19 вересень 2020, 20:30

У черзі на КПВВ вже не вихваляються «молодими республіками», однак відкрито критикувати бойовиків ще ніхто не відважується. Журналісти відправились на лінію розмежування між Бахмутом та окупованою Горлівкою, аби поспілкуватись з мешканцями тимчасово ок...

Обіцяв росіянам "повернення" Криму: У США помер відомий історик і "кримнашист"

субота, 19 вересень 2020, 19:57

Стівену Коену був 81 рік. У США помер американський історик, професор Прінстонського і Нью-Йоркського університетів Стівен Коен, який був прихильником політики президента Росії Володимира Путіна й анексії Криму. За словами родичів, причиною смерті стал...