Труну використали як таран: Росіяни влаштували бійку на кладовищі (відео)

Директор муніципальної служби охорони пояснив, що охоронці вимагали показати дозвіл на поховання.
Охоронці не хотіли пускати процесію. Фото: скріншот з відео.

У селищі Кузьмолово Всеволжського району Ленінградської області на цвинтарі сталась стрілянина. Охоронці намагалися не пропустити на територію кладовища процесію з труною, повідомляють Патріоти України.

Родичі покійної 55-річної жінки та працівники ритуального агентства протиснули загорожу з охоронців. В якості тарану використовували труну. В якусь мить штовханини труна ледве не впала. Один із охоронців вистрілив у повітря з пістолету, яким погрожував процесії.

На місце подій викликали поліцію. Вони доправили до відділку охоронців, працівників адміністрації кладовища та найбільш активних родичів померлої. Директор муніципальної служби охорони пояснив, що охоронці вимагали показати дозвіл на поховання. Працівники ритуальної компанії наголошують на тому, що їх фірма легально працює на цьому кладовищі з 1994 року, а спроба заблокувати похорон є провокацією.

Хіти тижня. "Думала, що смерть моя прийшла": На Черкащині стався курйозний напад на жінку

понеділок, 19 серпень 2019, 9:00

Домашній улюбленець напав на жінку й побив її рогами й копитами... Жителька села Журавки Шполянського району 59-річна Людмила Орел позбулася домашнього улюбленця – однорічного оленя на ймення Вася. Разом із твариною вона вийшла на дорогу, зупинила вант...

Загримить на зону? Суд прийняв рішення щодо блогера, який жорстоко побив ветерана АТО

понеділок, 19 серпень 2019, 8:58

Хмельницький міськрайонний суд ухвалив рішення заарештувати до 1 жовтня блогера Артура Сороченка, підозрюваного у жорстокому побитті ветерана антитерористичної операції (АТО) на Донбасі, повідомляють Патріоти України. Суд встановив заставу для підозрю...