"Труп під назвою СССР не такий вже і мертвий, як прикидається", - військовий капелан про фільм за участі Усика та Ломаченка

"Про Усика і Ломаченка вже всі висловилися? Дозвольте і мені", - пише у своєму блозі Констянтин Холодов, передають Патріоти України, і продовжує:

"1. Хто може забув – у нас зараз війна з Мавзолеєм. Труп під назвою СССР не такий вже і мертвий, як прикидається. Його рясний смердючий послід веде проти нас тривалу агресію на всіх фронтах. Інформаційний фронт – пріоритетний, оскільки обходиться набагато дешевше за бойові дії.

2. Той фільм, у якому зняли українських ватників Усика і Ломаченка з усіма відкатами і корупціями обійшовся бюджету Мавзолея удвічі дешевше вартості одного танка Т-72. А результат від нього набагато ефективніший.

3. Гроші на пропаганду у війні проти України виділяються з воєнного бюджету Мавзолея у необмеженій кількості вже не один десяток років. І фільмєц про дружбу-жвачку з агресором лише маленька деталь цієї війни.

4. "Специальные меры воздействия" – ось справжня назва таких заходів, які чинить Мавзолей у інформаційному полі України. Насправді, вони тут почувають себе як риба у воді. Тут є все: величезна кількість каналів, вдячний глядач, уважний слухач, недорогі ботоферми.

Благодатний ґрунт для будь-яких афер: від масових психозів "Білого братства" і Аделаджі – до Голобородька. Нічого дивного не відбувається, це елементи інформаційної війни".

Більшості людей вона добре знайома: Яка хвороба стане причиною наступної пандемії

субота, 20 квітень 2024, 19:30

Більш ніж половина, а саме 57% провідних науковців у галузі охорони здоров'я впевнені, що наступним інфекційним захворюванням, яке спричинить смертельну пандемію, стане новий штам вірусу грипу. Про це пише The Guardian, передають Патріоти України. У мі...

На Київщині 5 підлітків "запросили в гості" та зґвалтували малолітню дівчинку

субота, 20 квітень 2024, 18:15

У Київській області судили 5 підлітків через групове зґвалтування малолітньої дівчини. Серед підозрюваних - дорослий хлопець, студентка 1 курсу училища, яка має на утриманні дитину, учень 9 класу та дві учениці 8 і 9 класів. Про це йдеться у вироку Вас...