"Труп" виглядав дуже реалістично: Поліція увірвалася в будинок жінки, чий син не міг розлучитися з декорацією до Хелловіну (фото)

Загін з 10 поліцейських оточив будинок 28-річної англійки, не на жарт її налякавши. Жінку запідозрили у вбивстві через декорацію до Хелловіну, з якою не міг розлучитися її 5-річний син, повідомляють Патріоти України із посиланням на NY Post.

Кара Луїза поїхала забрати хлопчика зі школи, а коли повернулася, виявила у себе у дворі поліцейські машини. Напередодні вона віднесла до сміттєвих баків манекен у чорному пластиковому мішку, і сусіди вирішили, що це труп.

Штучного мерця Луїза зберігала в саду з листопада 2020 року на прохання сина: дитина не хотіла розлучатися з декораціями. Коли вона нарешті вирішила прибрати в саду, сусіди звернулися до екстрених служб.

"Мені сказали, що копи були в моєму будинку, тому що три людини подзвонили і повідомили про труп", - розповіла вона журналістам. На щастя, Луїза змогла пояснити поліцейським, що насправді нікого не вбивала. Весь цей час її 5-річний син стояв поруч і говорив, як сильно він любить Хелловін, і як не хоче позбавлятися "тіла".

Жінку здивувало, що поліцейські прийняли реквізит з такими короткими ногами за людину, але офіцер цілком серйозно відповів, що вона могла його порізати. Мати двох малюків розповіла, що її попросили утилізувати моторошну фігуру, але вона вирішила покласти її в сарай до наступного Хелловіна.

Латвія скасувала обов’язкове носіння масок на вулиці і восени навряд вже повернеться до цієї практики

вівторок, 15 червень 2021, 21:52

З 1,8 млн населення країни наразі вакцинувалося близько мільйона, і задовго до кінця літа має бути привите все доросле населення. У Латвії уряд у вівторок, 15 червня скасував вимогу використовувати маски на вулиці, де спостерігається інтенсивний рух лю...

Одеса потонула в потужній зливі: Пляжний сезон закритий до особливого розпорядження влади

вівторок, 15 червень 2021, 21:24

Чорне море забруднене через зливи, які накрили не тільки південний регіон, але і практично всю Україну. Екологи настійно рекомендують утриматися від купання на пляжах Одеси. . «У зв'язку зі зливовими опадами, які пройшли в Одесі 12−13 червня, велика к...