"Трутні та дармоїди": У РФ депутат-генерал запропонував відправляти всіх безробітних росіян на фронт

"Трутні та дармоїди". У РФ депутат-генерал запропонував відправляти всіх безробітних росіян на фронт

Російська влада хоче перетворити всіх безробітних росіян на "гарматне м’ясо" для відправки на фронт, щоб заповнити свої катастрофічні втрати в Україні, передають Патріоти України.

З такою ідеєю в ефірі одного з пропагандистських ток-шоу виступив депутат-генерал із держдуми РФ Андрій Гурульов.

Ймовірно, що в такий спосіб кремлівський режим промацує різні варіанти, як же йому організувати нову хвилю мобілізації, не обрушивши водночас рейтинг російського диктатора Володимира Путіна напередодні так званих «виборів» президента у 2024 році.

Так, за даними спільного розслідування Conflict Intelligence Team і журналістів Важных историй, у середньому шлях росіянина від повістки до похоронки триває всього 4,5 місяця. При цьому кожному п’ятому мобілізованому окупанту не вдається прожити на фронті і двох місяців.

Зі свого боку Гурульов пропонує заповнювати втрати ЗС РФ за рахунок так званих «дармоїдів», хоча такого поняття у російському законодавстві взагалі немає.

Незважаючи на те, що у 2015 році влада країни і робила спробу нажитися на безробітних, запровадивши так званий «податок на бідність», однак тоді непрацевлаштованих росіян у підсумку залишили у спокої.

«Перша проблема — дармоїдство. Люди взагалі ніде не працюють. Трутнями сидять на біржі праці. Мені кажуть: „Давайте, мобілізацію проведемо!“. Так, давайте — он, на біржі праці всі стоять, хто безробітні - заради бога, за власть совєтов… Хто заважає?» — запропонував «працьовитий» депутат Гурульов.

Де в Україні виплачують найбільші пенсії - озвучено суми по областях

четвер, 7 грудень 2023, 8:15

В Україні серед областей найбільша пенсія наразі виплачується на Рівненщині – 6673,98 грн. На другій позиції йде Донецька область - 6 612,00 грн. Загалом найбільший розмір пенсії серед міст у Києві - 7 219,64 грн. Про це інформує "Опендатабот", передаю...

Деяких українців можуть залишити без субсидії: Хто більше не отримуватиме виплати

четвер, 7 грудень 2023, 7:59

Частина українців може втратити житлову субсидію. Це може статися у випадку заборгованості, яка виникла протягом 3 місяців та перевищує 680 грн. Про це розповіла директорка департаменту Пенсійного фонду Олена Охріменко в етері "Суспільного", передають ...