"Три роки на таких чекала": Киянка спіймала величезних жерехів (фото)

У водоймі на Київщині нещодавно спіймали трьох величезних жерехів, причому усього за 10 хвилин. Неймовірним уловом похвалилася киянка Тетяна Дерев'янко, повідомляють Патріоти України.

"3 роки я їх чекала! Навіть у прилові вони потрапляли всім, окрім мене звісно, бо коли чогось дуже хочеш, то воно одразу ніколи не прийде. І ось за 10 хвилин у мене аж 3 рибини, ще й які!", - написала вона, виклавши фото "трофеїв".


"Вже кожне сс*кло намагається висловитися": Сергій Лещенко закликав активніше мобілізувати молодь, але щось пішло не так (відео)

середа, 29 листопад 2023, 19:55

Радник голови Офісу президента Сергій Лещенко заявив, що військкоми повинні переглянути свої підходи. Він додав в ефірі телемарафону, що наразі є «дефіцит військових», передають Патріоти України. «Потрібно проводити ротації. Потрібно підтягувати резерв...

В Україні виник дефіцит електроенергії: Енергетики пояснили, що має зробити кожен

середа, 29 листопад 2023, 18:44

В Україні 29 листопада зафіксовано дефіцит електроенергії в енергетичній системі. У зв'язку з цим українців закликають економити електрику та вимкнути потужні прилади, передають Патріоти України. Про це заявили в "Укренерго". "З 13:00 в енергосистемі з...