Три роки тому вранці в Херсоні кислотою облили мою подругу Катю. Через три місяці вона померла, - волонтер Сініцин

"Три роки тому вранці в Херсоні кислотою облили мою подругу. Катю. Про це вона сама повідомила нам в чат, щось на кшталт "блін мене якісь уй#бки облили кислотою, вже в швидкій". Через три місяці вона померла", - написав волонтер Роман Сініцин на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:

"Якоюсь мірою життя для мене в той день розділилось на до та після, як з Майданом та загибеллю перших друзів в АТО. За ці три роки ми усі багато чого зробили, як і багато чого не зробили.

Передусім - не дотисли, щоб покарання понесли усі причетні. З того, що зробили точно - нам вдалось донести інформацію про цей дикий злочин і важливість його розслідування до десятків мільйонів людей в Україні та світі.

Абсолютно різними методами. Сотні акцій під усіма можливими інстанціями та під житлом президентів, генпрокурорів, мусорів, неймовірна кількість піротехніки, десятки банерів та плакатів на футбольних матчах в Україні та за кордоном, довга череда судів, апеляцій, запобіжних. Поширення в соцмережах та пресі. Трафарети, розбиті шибки, димові шашки, захоплена прокуратура в Херсоні і ще багато чого цікавого.

Поряд з цим зустрічі з представниками посольств та міжнародних місій, дипломатичний тиск на попереднього і чинного президентів, генпрокурорів і т.д. з вимогою належного розслідування нападу на Катю та інших активістів, консультації з правозахисниками, робота з журналістами, ТСК у парламенті та десятки зустрічей та брифінгів з народними та місцевими депутатами.

Щиро дякую усім, хто долучавсь і продовжує долучатись до того, щоб усі винні у смерті Каті понесли покарання. Активістам, журналістам, представникам вуличних формацій і громадських організацій, правозахисникам, ультрас українських клубів, ветеранам, окремим народним депутатам із майже усіх фракцій, нормальним правоохоронцям, які якісно робили свою роботу, а головне - усім тим десяткам тисяч людей, хто виходив на акції протестів в Україні та світі.

Саме завдяки вам один з замовників - Мангер, організатор - Левін, а також виконавці знаходяться під вартою. І саме від нас усіх залежить, чи будуть під вартою з термінами ув'язнення двоє інших - Гордєєв та Рищук та купа "правоохоронців" калібром поменше.

Усі винні будуть покарані, я у цьому впевнений. Ми не забудемо".

Це вже мертвий проект.  Хто прийде на зміну «ОПЗЖ».

вівторок, 7 грудень 2021, 20:45

На мою думку, новий проект буде спрямований на створення напруженої ситуації в Україні як мінімум до травня. Після арешту Віктора Медведчука про таку політсилу як "Опозиційна платформа – за життя" вже можна забути. Після того, як Медведчук відійшов, «О...

Зі згоди та в присутності матері підліток відрізав голову вагітній сестрі, яка вийшла заміж без згоди родини

вівторок, 7 грудень 2021, 19:44

В Індії у штаті Махараштра поліціянти затримали підлітка, якого підозрюють у жорстокому вбивстві своєї вагітної сестри, повідомляють Патріоти України. За словами представника поліції, 19-річна дівчина вийшла заміж без згоди своєї сім’ї. Вона готувала ч...