Три "точки" та майже сотня повій: У Києві колишній коп організував масштабну мережу борделів (фото, відео)

У Києві викрили цілу мережу борделів, замаскованих під масажні салони. Організатором бізнесу виявився колишній правоохоронець, якого ще у 2015 році звільнили. Проте це не заважало чоловіку всі ці роки представлятися поліцейським, передають Патріоти України.

Так він створював ілюзію впливу та захисту бізнесу. Правоохоронці, довідавшись про діяльність місць розпусти, розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України.

Організатором кількох борделів у Києві виявився експравоохоронець, який у 2015 році не пройшов атестацію і був звільнений з органів внутрішніх справ. Незважаючи на це, чоловік все ще представлявся працівником управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, і запевняв спільників, що їхня діяльність проводиться під "захистом" правоохоронців.

Так, поліцейські викрили діяльність злочинної групи, яка організувала та забезпечувала роботу трьох місць розпусти. Борделі були замасковані під масажні салони і рекламували діяльність через інтернет. До складу групи входило 11 осіб: організатор, четверо співорганізаторів та шестеро диспетчерів, які приймали дзвінки клієнтів.

Інтимні послуги надавали 75 жінок, які працювали позмінно. За годину роботи повії клієнти платили від 700 до 3000 гривень. Половину суми жінки віддавали адміністраторам.

Також було проведено 14 обшуків: у борделях та за місцем проживання підозрюваних. Правоохоронці вилучили речові докази – гроші, мобільні телефони, чорнові записи, банківські картки, комп’ютерну техніку, а також пістолет, автомат, гранату, патрони та ножі.

Сімох фігурантів, зокрема організатора та співорганізаторів, затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішуватиметься питання щодо оголошення їм підозри та обрання запобіжних заходів.

Правоохоронці продовжили працювати над встановленням інших учасників злочинної групи. Фігурантам загрожує від чотирьох до семи років позбавлення волі. Інформацію щодо можливих корупційних зв’язків організатора борделів із працівниками правоохоронних органів передадуть до ДБР.

З архіву ПУ. "Де ти, обіцяна індексаціє?!": Українка розповіла про свою пенсію

субота, 15 травень 2021, 14:00

Може за рік, що минув, для пенсіонерів таки настав кінець епохи бідності? Як запевняли представники влади, у травні 2020 року всі українські пенсіонери отримають проіндексовану пенсію... Не так сталося, як гадалося... Мешканка Херсону в соціальній мере...